4 Nisan 2014 Cuma

Galaxy S4'ün yeni sürümü!

Çoğu kişi artık akılı telefon anlamında Samsung'a güveniyor. Samsung'da bu bağlam da tüketicilerine her zaman en iyisini vermekte kararlı.
Bunun çokça örneğini gördük ama en çok göze çarpanı heralde Galaxy serisi özellikle de Galaxy S4. Geçenlerde yine en ucuz Galaxy S4 fiyatlarına bakarken bir makaleye denk geldim . Makalede  Galaxy S4 e sürüm güncellemesi geldiğini gördüm . Aşağıda tam makaleye ulaşabilirsiniz.

KitKat Güncellemesi

Android 4.4.2 KitKat güncellemesi, Galaxy S4'ün uluslararası sürümünü (GT-9500) kullananlara da sunulmaya başlandı. Belçika, Yunanistan, Malezya ve Polonya'daki kullanıcılar, güncellemeyi OTA yoluyla aldıklarını doğruluyorlar.

Konuma göre boyutu 362 - 424 MB arasında değiştiği gözlenen güncelleme, verilen bilgilere göre Android 4.3'e göre bazı performans artışları sunuyor. Güncelleme kademeli olarak dağıtıldığından Türkiye'ye gelmesi birkaç gün alabilir.

Galaxy S4'ün ABD sürümü, geçtiğimiz aydan bu yana KitKat'a yükseltiliyordu.

Güncellemeleri kendiniz kontrol etmek isterseniz Ayarlar > Daha fazla sekmesi > Cihaz hakkında > Yazılım güncellemeleri yolunu izlemeniz yeterli. Peki sizin Galaxy S4'ünüz KitKat güncellemesi aldı mı?

çeviri: veteknoloji

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder